B41896C6277M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41896C6277M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL
listoch: B41896C6277M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4200 pcs
  • správa
Špecifikácie B41896C6277M
Číslo dielu B41896C6277M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 101231 pcs Dátový hárok B41896C6277M.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria B41896 Ripple Current @ High Frequency 1.82A @ 100kHz
hodnotenie AEC-Q200 polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41896C6277M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 7000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 55 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 468 mOhm @ 120Hz
Detailný popis 270µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 468 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 125°C kapacitné 270µF