B41896C6227M
EPCOSEPCOS
B41896C6227M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41896C6227M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
listoch: B41896C6227M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41896C6227M
Číslo dielu B41896C6227M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 167697 pcs Dátový hárok B41896C6227M.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria B41896 Ripple Current @ High Frequency 1.205A @ 100kHz
hodnotenie AEC-Q200 polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41896C6227M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3500 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 62 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 574 mOhm @ 120Hz
Detailný popis 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 574 mOhm @ 120Hz 3500 Hrs @ 125°C kapacitné 220µF