B41890A6477M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41890A6477M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
listoch: B41890A6477M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41890A6477M
Číslo dielu B41890A6477M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 78102 pcs Dátový hárok B41890A6477M.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria B41890 Ripple Current @ High Frequency 2.28A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41890A6477M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 43 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 50 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 50 mOhm @ 10kHz 15000 Hrs @ 105°C kapacitné 470µF