B41890A6337M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41890A6337M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
listoch: B41890A6337M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4200 pcs
  • správa
Špecifikácie B41890A6337M
Číslo dielu B41890A6337M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 86151 pcs Dátový hárok B41890A6337M.pdf
Napätie - hodnotené 50V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria B41890 Ripple Current @ High Frequency 1.82A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41890A6337M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 60 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 72 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 72 mOhm @ 10kHz 15000 Hrs @ 105°C kapacitné 330µF