B41890A4568M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41890A4568M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL
listoch: B41890A4568M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1200 pcs
  • správa
Špecifikácie B41890A4568M
Číslo dielu B41890A4568M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 5600UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 43443 pcs Dátový hárok B41890A4568M.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria B41890 Ripple Current @ High Frequency 3.84A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41890A4568M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 22 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 26 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 5600µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 26 mOhm @ 10kHz 20000 Hrs @ 105°C kapacitné 5600µF