B41890A4567M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41890A4567M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 560UF 20% 16V RADIAL
listoch: B41890A4567M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
12000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41890A4567M
Číslo dielu B41890A4567M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 560UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 158539 pcs Dátový hárok B41890A4567M.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer -
séria B41890 Ripple Current @ High Frequency 965mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41890A4567M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. - Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 138 mOhm @ 10kHz Detailný popis 560µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 138 mOhm @ 10kHz
kapacitné 560µF aplikácia General Purpose