B41889A3477M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41889A3477M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
listoch: B41889A3477M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41889A3477M
Číslo dielu B41889A3477M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 530055 pcs Dátový hárok B41889A3477M.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria B41889 Ripple Current @ High Frequency 1.14A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41889A3477M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 670 mOhm @ 120Hz Detailný popis 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 670 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 470µF aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B41889A3158M
B41889A3158M
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Skladom: 193876 pcs
Stiahnuť ▼: B41889A3158M.pdf
RFQ
B41889A3228M8
B41889A3228M8
výrobcovia: EPCOS
popis: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Skladom: 135485 pcs
Stiahnuť ▼: B41889A3228M8.pdf
RFQ
B41889A3477M8
B41889A3477M8
popis: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL