B41889A3228M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41889A3228M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
listoch: B41889A3228M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41889A3228M
Číslo dielu B41889A3228M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 91192 pcs Dátový hárok B41889A3228M.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria B41889 Ripple Current @ High Frequency 2.8A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41889A3228M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 160 mOhm @ 120Hz Detailný popis 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 160 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 2200µF aplikácia General Purpose