B41888C4397M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41888C4397M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 390UF 20% 16V RADIAL
listoch: B41888C4397M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
12000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41888C4397M
Číslo dielu B41888C4397M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 390UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 326184 pcs Dátový hárok B41888C4397M.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria B41888 Ripple Current @ High Frequency 690mA @ 100kHz
hodnotenie AEC-Q200 polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41888C4397M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 183 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 204 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 390µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 204 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 390µF