B41888C4228M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41888C4228M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
listoch: B41888C4228M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41888C4228M
Číslo dielu B41888C4228M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 104375 pcs Dátový hárok B41888C4228M.pdf
Napätie - hodnotené 16V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria B41888 Ripple Current @ High Frequency 2.459A @ 100kHz
hodnotenie AEC-Q200 polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41888C4228M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 27 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 30 mOhm @ 10kHz Detailný popis 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 30 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C
kapacitné 2200µF aplikácia Automotive