B41888C3188M
EPCOSEPCOS
B41888C3188M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41888C3188M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
listoch: B41888C3188M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41888C3188M
Číslo dielu B41888C3188M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 128877 pcs Dátový hárok B41888C3188M.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria B41888 Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz
hodnotenie AEC-Q200 polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41888C3188M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 46 mOhms
Výška - sedenie (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 50 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 1800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 50 mOhm @ 10kHz 7000 Hrs @ 105°C kapacitné 1800µF