B41888C3129M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41888C3129M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 12000UF 20% 10V RADIAL
listoch: B41888C3129M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie B41888C3129M
Číslo dielu B41888C3129M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 12000UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 46665 pcs Dátový hárok B41888C3129M.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.709" Dia (18.00mm)
séria B41888 hodnotenie AEC-Q200
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená B41888C3129M000
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 12000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitné 12000µF