B41858C8827M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41858C8827M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
listoch: B41858C8827M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2400 pcs
  • správa
Špecifikácie B41858C8827M
Číslo dielu B41858C8827M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 59757 pcs Dátový hárok B41858C8827M.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria B41858 Ripple Current @ High Frequency 2.092A @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41858C8827M000 Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 49 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 54 mOhm @ 10kHz
Detailný popis 820µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 54 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 820µF