B41858C8826M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41858C8826M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
listoch: B41858C8826M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
12000 pcs
  • správa
Špecifikácie B41858C8826M
Číslo dielu B41858C8826M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 297380 pcs Dátový hárok B41858C8826M.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer -
séria B41858 hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená B41858C8826M000
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 82µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitné 82µF