B41828A3476M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41828A3476M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
listoch: B41828A3476M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41828A3476M
Číslo dielu B41828A3476M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5680 pcs Dátový hárok B41828A3476M.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria B41828 Ripple Current @ nízkej frekvencie 68mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41828A3476M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 47µF aplikácia General Purpose