B41828A3337M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41828A3337M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
listoch: B41828A3337M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41828A3337M
Číslo dielu B41828A3337M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4465 pcs Dátový hárok B41828A3337M.pdf
Napätie - hodnotené 10V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.315" Dia (8.00mm)
séria B41828 Ripple Current @ nízkej frekvencie 236mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41828A3337M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.138" (3.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitné 330µF aplikácia General Purpose