B41022B3476M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41022B3476M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% RADIAL
listoch: B41022B3476M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41022B3476M
Číslo dielu B41022B3476M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 47UF 20% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5712 pcs Dátový hárok B41022B3476M.pdf
tolerancia ±20% Veľkosť pozemnej plochy -
Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm) séria B41022
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41022B3476M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 47µF Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 47µF aplikácia General Purpose