B41022A8335M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B41022A8335M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 63V RADIAL
listoch: B41022A8335M.pdf
  • správa
Špecifikácie B41022A8335M
Číslo dielu B41022A8335M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 3.3UF 20% 63V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5327 pcs Dátový hárok B41022A8335M.pdf
Napätie - hodnotené 63V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.197" Dia (5.00mm)
séria B41022 Ripple Current @ nízkej frekvencie 25mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B41022A8335M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.079" (2.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 3.3µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitné 3.3µF aplikácia General Purpose