B37981M1682K054
EPCOSEPCOS
B37981M1682K054 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B37981M1682K054
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP CER 6800PF 100V X7R RADIAL
listoch: B37981M1682K054.pdf
  • správa
Špecifikácie B37981M1682K054
Číslo dielu B37981M1682K054 Výrobca EPCOS
popis CAP CER 6800PF 100V X7R RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4362 pcs Dátový hárok B37981M1682K054.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±10%
Hrúbka (Max) - Teplotný koeficient X7R
Veľkosť / rozmer 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) séria B37981M
hodnotenie AEC-Q200 obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-1054-1
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Lead štýl Formed Leads - Kinked
Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.098" (2.50mm) Vlastnosti -
Detailný popis 6800pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial kapacitné 6800pF