B37981M1682K000
EPCOSEPCOS
B37981M1682K000 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B37981M1682K000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP CER 6800PF 100V X7R RADIAL
listoch: B37981M1682K000.pdf
  • správa
Špecifikácie B37981M1682K000
Číslo dielu B37981M1682K000 Výrobca EPCOS
popis CAP CER 6800PF 100V X7R RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5866 pcs Dátový hárok B37981M1682K000.pdf
Napätie - hodnotené 100V tolerancia ±10%
Hrúbka (Max) - Teplotný koeficient X7R
Veľkosť / rozmer 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) séria B37981M