B32918B5565M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32918B5565M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 5.6UF 20% 1KVDC RADIAL
listoch: B32918B5565M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
108 pcs
  • správa
Špecifikácie B32918B5565M
Číslo dielu B32918B5565M Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 5.6UF 20% 1KVDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 9582 pcs Dátový hárok B32918B5565M.pdf
Napätie - DC 1000V (1kV) Napájacie napätie - AC 530V
tolerancia ±20% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) séria B32918
hodnotenie X1 obal Bulk
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -40°C ~ 110°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia 2.067" (52.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.969" (50.00mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 5.6µF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitné 5.6µF aplikácia EMI, RFI Suppression