B32918A5565M
EPCOSEPCOS
B32918A5565M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32918A5565M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 5.6UF 20% 1KVDC RADIAL
listoch: B32918A5565M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2520 pcs
  • správa
Špecifikácie B32918A5565M
Číslo dielu B32918A5565M Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 5.6UF 20% 1KVDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13183 pcs Dátový hárok B32918A5565M.pdf
Napätie - DC 1000V (1kV) Napájacie napätie - AC 530V
tolerancia ±20% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) séria B32918
hodnotenie X1 obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-6675
Prevádzková teplota -40°C ~ 110°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 2.067" (52.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.772" (45.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 5.6µF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitné 5.6µF