B32669C3405J
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32669C3405J
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 4UF 5% 250VAC AXIAL
listoch: B32669C3405J.pdf
  • správa
Špecifikácie B32669C3405J
Číslo dielu B32669C3405J Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 4UF 5% 250VAC AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4569 pcs Dátový hárok B32669C3405J.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 250V
tolerancia ±5% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.591" Dia x 1.850" L (15.00mm x 47.00mm) séria B32669
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená B32669C3405J000
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 4µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial kapacitné 4µF