B32669C3305J
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32669C3305J
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 3UF 5% 250VAC AXIAL
listoch: B32669C3305J.pdf
  • správa
Špecifikácie B32669C3305J
Číslo dielu B32669C3305J Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 3UF 5% 250VAC AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4468 pcs Dátový hárok B32669C3305J.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 250V
tolerancia ±5% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.610" Dia x 1.299" L (15.50mm x 33.00mm) séria B32669
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená B32669C3305J000
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.260" (32.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 3µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial kapacitné 3µF