B32652A1682K189
EPCOSEPCOS
B32652A1682K189 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32652A1682K189
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 6800PF 10% 1.6KVDC RAD
listoch: B32652A1682K189.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3600 pcs
  • správa
Špecifikácie B32652A1682K189
Číslo dielu B32652A1682K189 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 6800PF 10% 1.6KVDC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 230269 pcs Dátový hárok B32652A1682K189.pdf
Napätie - DC 1600V (1.6kV) Napájacie napätie - AC 500V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) séria B32652
hodnotenie - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -55°C ~ 100°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia 0.591" (15.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 6800pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitné 6800pF aplikácia DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber