B32652A1682K000
EPCOSEPCOS
B32652A1682K000 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32652A1682K000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 6800PF 10% 1.6KVDC RAD
listoch: B32652A1682K000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie B32652A1682K000
Číslo dielu B32652A1682K000 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 6800PF 10% 1.6KVDC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 324991 pcs Dátový hárok B32652A1682K000.pdf
Napätie - DC 1600V (1.6kV) Napájacie napätie - AC 500V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) séria B32652
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená B32652A1682K
B32652A1682K-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 100°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.591" (15.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.492" (12.50mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 6800pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitné 6800pF