B32641B0103J
EPCOSEPCOS
B32641B0103J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32641B0103J
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 10000PF 5% 1KVDC RADIAL
listoch: B32641B0103J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie B32641B0103J
Číslo dielu B32641B0103J Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 10000PF 5% 1KVDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 274009 pcs Dátový hárok B32641B0103J.pdf
Napätie - DC 1000V (1kV) Napájacie napätie - AC 600V
tolerancia ±5% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) séria B32641B
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-7120
B32641B 103J
B32641B0103J000
B32641B103J
Prevádzková teplota -55°C ~ 100°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.433" (11.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 10000pF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitné 10000pF