B32633S4472J
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32633S4472J
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 4700PF 5% 3KVDC RADIAL
listoch: B32633S4472J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie B32633S4472J
Číslo dielu B32633S4472J Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 4700PF 5% 3KVDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 330533 pcs Dátový hárok B32633S4472J.pdf
Napätie - DC 3000V (3kV) Napájacie napätie - AC 800V
tolerancia ±5% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 1.083" L x 0.433" W (27.50mm x 11.00mm) séria B32633
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-3953
Prevádzková teplota -55°C ~ 100°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.886" (22.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.669" (17.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 4700pF Film Capacitor 800V 3000V (3kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitné 4700pF