B32537B3684K
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32537B3684K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC AXIAL
listoch: B32537B3684K.pdf
  • správa
Špecifikácie B32537B3684K
Číslo dielu B32537B3684K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5332 pcs Dátový hárok B32537B3684K.pdf
Napätie - DC 250V Napájacie napätie - AC 90V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.370" Dia x 0.827" L (9.40mm x 21.00mm) séria B32537
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená B32537B3684K000
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Detailný popis 0.68µF Film Capacitor 90V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapacitné 0.68µF