B32537B3155K
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32537B3155K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC AXIAL
listoch: B32537B3155K.pdf
  • správa
Špecifikácie B32537B3155K
Číslo dielu B32537B3155K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4216 pcs Dátový hárok B32537B3155K.pdf
Napätie - DC 250V Napájacie napätie - AC 90V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.500" Dia x 0.827" L (12.70mm x 21.00mm) séria B32537
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená B32537B3155K000
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Detailný popis 1.5µF Film Capacitor 90V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapacitné 1.5µF