B32537B1107K
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32537B1107K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 100UF 10% 100VDC AXIAL
listoch: B32537B1107K.pdf
  • správa
Špecifikácie B32537B1107K
Číslo dielu B32537B1107K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 100UF 10% 100VDC AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5157 pcs Dátový hárok B32537B1107K.pdf
Napätie - DC 100V Napájacie napätie - AC 35V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 1.169" Dia x 1.339" L (29.70mm x 34.00mm) séria B32537
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená B32537B1107K000
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Detailný popis 100µF Film Capacitor 35V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapacitné 100µF