B32537B1104K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32537B1104K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC AXIAL
listoch: B32537B1104K.pdf
  • správa
Špecifikácie B32537B1104K
Číslo dielu B32537B1104K Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4508 pcs Dátový hárok B32537B1104K.pdf
Napätie - DC 100V Napájacie napätie - AC 35V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.291" Dia x 0.728" L (7.40mm x 18.50mm) séria B32537
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená B32537B1104K000
Prevádzková teplota -55°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Detailný popis 0.1µF Film Capacitor 35V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapacitné 0.1µF