B32529C0183J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32529C0183J000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.018UF 5% 63VDC RADIAL
listoch: B32529C0183J000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
8000 pcs
  • správa
Špecifikácie B32529C0183J000
Číslo dielu B32529C0183J000 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 0.018UF 5% 63VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1084916 pcs Dátový hárok B32529C0183J000.pdf
Napätie - DC 63V Napájacie napätie - AC 40V
tolerancia ±5% ukončenie PC Pins
séria B32529 hodnotenie -
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B32529C 183J
B32529C183J
B32529C183J-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Detailný popis 0.018µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapacitné 0.018µF