B32529C0155K289
EPCOSEPCOS
B32529C0155K289 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B32529C0155K289
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 1.5UF 10% 63VDC RADIAL
listoch: B32529C0155K289.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5200 pcs
  • správa
Špecifikácie B32529C0155K289
Číslo dielu B32529C0155K289 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 1.5UF 10% 63VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 209211 pcs Dátový hárok B32529C0155K289.pdf
Napätie - DC 63V Napájacie napätie - AC 40V
tolerancia ±10% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm) séria B32529
hodnotenie - obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-4922-3
B32529C 155K289
B32529C155K289
B32529C155K289-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.413" (10.50mm) Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Detailný popis 1.5µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapacitné 1.5µF aplikácia Automotive; EMI, RFI Suppression