B25834F6205K1
Prehľad produktov
Číslo dielu: B25834F6205K1
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 2UF 10% 900VAC SCREW
listoch: B25834F6205K1.pdf
  • správa
Špecifikácie B25834F6205K1
Číslo dielu B25834F6205K1 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 2UF 10% 900VAC SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5067 pcs Dátový hárok B25834F6205K1.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 900V
tolerancia ±10% ukončenie Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
séria B25834 hodnotenie -
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B25834F6205K 1
B25834F6205K001
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis, Stud Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailný popis 2µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapacitné 2µF aplikácia Commutating; Damping