B25834F6155K1
Prehľad produktov
Číslo dielu: B25834F6155K1
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 1.5UF 10% 900VAC SCREW
listoch: B25834F6155K1.pdf
  • správa
Špecifikácie B25834F6155K1
Číslo dielu B25834F6155K1 Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 1.5UF 10% 900VAC SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4320 pcs Dátový hárok B25834F6155K1.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 900V
tolerancia ±10% ukončenie Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm) séria B25834
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená B25834F6155K 1
B25834F6155K001
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Chassis, Stud Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 1.378" (35.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.890" (48.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailný popis 1.5µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapacitné 1.5µF