RDMAR10P1T
Prehľad produktov
Číslo dielu: RDMAR10P1T
Výrobca / Značka: E-Switch
Popis produktu SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 42V
listoch: 1.RDMAR10P1T.pdf2.RDMAR10P1T.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie RDMAR10P1T
Číslo dielu RDMAR10P1T Výrobca E-Switch
popis SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 42V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 41196 pcs Dátový hárok 1.RDMAR10P1T.pdf2.RDMAR10P1T.pdf
prác Yes Napätie 42VDC
Stýl ukončenia PC Pin séria RDM
stúpanie 0.100" (2.54mm), Full obal Tube
Prevádzková teplota -60°C ~ 125°C Počet pozícií 10
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Mechanický život 25,000 Steps Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Dĺžka 0.291" (7.40mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška nad palubou 0.144" (3.66mm) Vlastnosti IP67 - Dust Tight, Waterproof
Elektrický život 25,000 Steps Detailný popis Dip Switch BCD 10 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 100mA 42VDC
Aktuálne hodnotenie 100mA Kontaktný materiál -