RDMAC16S1R
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RDMAC16S1R
Výrobca / Značka: E-Switch
Popis produktu SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 42V
listoch: 1.RDMAC16S1R.pdf2.RDMAC16S1R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1300 pcs
  • správa
Špecifikácie RDMAC16S1R
Číslo dielu RDMAC16S1R Výrobca E-Switch
popis SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 42V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 39958 pcs Dátový hárok 1.RDMAC16S1R.pdf2.RDMAC16S1R.pdf
prác Yes Napätie 42VDC
Stýl ukončenia Gull Wing séria RDM
stúpanie 0.100" (2.54mm), Full obal Tape & Reel (TR)
Prevádzková teplota -60°C ~ 125°C Počet pozícií 16
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Mechanický život 25,000 Steps Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Dĺžka 0.291" (7.40mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška nad palubou 0.152" (3.85mm) Vlastnosti IP67 - Dust Tight, Waterproof
Elektrický život 25,000 Steps Detailný popis Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Surface Mount Rotary for Tool Actuator 100mA 42VDC
Aktuálne hodnotenie 100mA Kontaktný materiál -