DIM3R3400SFB
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DIM3R3400SFB
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu DC DC CONVERTER 36-75V 400W
listoch: DIM3R3400SFB.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
270 pcs
  • správa
Špecifikácie DIM3R3400SFB
Číslo dielu DIM3R3400SFB Výrobca Delta Electronics
popis DC DC CONVERTER 36-75V 400W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1484 pcs Dátový hárok DIM3R3400SFB.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 36 ~ 75 V Napätie - vstup (min) 36V
Napätie - vstup (Max) 75V typ Isolated Module
Veľkosť / rozmer 2.78" L x 1.45" W x 0.50" H (70.6mm x 36.8mm x 12.7mm) séria Delphi DIM
Výkon (watty) 400W obal Tray
Balík / puzdro 14-DIP Module Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Vlastnosti - efektívnosť -
Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36 ~ 75 V 8.3A 36V - 75V Input Prúd - výstup (Max) 8.3A