DIM3R3300SFB
Delta ElectronicsDelta Electronics
DIM3R3300SFB Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DIM3R3300SFB
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu DC DC CONVERTER 48V -5V 300W
listoch: DIM3R3300SFB.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
45 pcs
  • správa
Špecifikácie DIM3R3300SFB
Číslo dielu DIM3R3300SFB Výrobca Delta Electronics
popis DC DC CONVERTER 48V -5V 300W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1336 pcs Dátový hárok DIM3R3300SFB.pdf
Napätie - výstup 4 -5V Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 48V
Napätie - vstup (min) 36V Napätie - vstup (Max) 75V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 2.78" L x 1.45" W x 0.50" H (70.6mm x 36.8mm x 12.7mm)
séria Delphi DIM Výkon (watty) 300W
obal Tray Balík / puzdro 14-DIP Module
Ostatné mená 941-1033 Prevádzková teplota -40°C ~ 117°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Vlastnosti OCP, OTP, OVP, UVLO efektívnosť 98%
Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V -5V 6.25A 36V - 75V Input Prúd - výstup (Max) 6.25A