16DKCG5B
Delta ElectronicsDelta Electronics
16DKCG5B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16DKCG5B
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu LINE FILTER 115/250VAC 16A CHASS
listoch: 1.16DKCG5B.pdf2.16DKCG5B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16DKCG5B
Číslo dielu 16DKCG5B Výrobca Delta Electronics
popis LINE FILTER 115/250VAC 16A CHASS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10275 pcs Dátový hárok 1.16DKCG5B.pdf2.16DKCG5B.pdf
Napätie - menovité napätie - Napätie - menovité napätie 115V, 250V
Stýl ukončenia Quick Connect séria DK
Ostatné mená 1144-1100 Prevádzková teplota -25°C ~ 100°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
indukčnosť 650µH Frekvencia - prevádzka 50/60Hz
Typ filtra Single Phase prúd 16A