16DBCG5B
Delta ElectronicsDelta Electronics
16DBCG5B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 16DBCG5B
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu LINE FILTER 115/250VAC 16A CHASS
listoch: 1.16DBCG5B.pdf2.16DBCG5B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 16DBCG5B
Číslo dielu 16DBCG5B Výrobca Delta Electronics
popis LINE FILTER 115/250VAC 16A CHASS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 12364 pcs Dátový hárok 1.16DBCG5B.pdf2.16DBCG5B.pdf
Napätie - menovité napätie - Napätie - menovité napätie 115V, 250V
Stýl ukončenia Quick Connect séria DB
Ostatné mená 1144-1091 Prevádzková teplota -25°C ~ 100°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
indukčnosť 650µH Frekvencia - prevádzka 50/60Hz
Typ filtra Single Phase prúd 16A
konfigurácia Single Stage schválenie CSA, UR, VDE
aplikácia General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
16DPCS5C
16DPCS5C
výrobcovia: Delta Electronics
popis: LINE FILTER 115/250VAC 16A CHASS
Skladom: 4464 pcs
Stiahnuť ▼: 16DPCS5C.pdf
RFQ
16DCGG5B
16DCGG5B
výrobcovia: Delta Electronics
Skladom: 2593 pcs
Stiahnuť ▼: 16DCGG5B.pdf
RFQ
16D27R
16D27R
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE-D2 16A F GR 500VAC E27
Stiahnuť ▼: 16D27R.pdf
16DPCG5C
16DPCG5C
Stiahnuť ▼: 16DPCG5C.pdf
16D27SB
16D27SB
výrobcovia: Altech Corporation
popis: FUSEDIAZEDSLOW BLOW (5) DII(E27)
Stiahnuť ▼:
16D27
16D27
výrobcovia: Bussmann (Eaton)
popis: FUSE-D2 16A T GL/GG 500VAC E27
Stiahnuť ▼: 16D27.pdf
16D16SC
16D16SC
výrobcovia: Altech Corporation
popis: FUSESEMICONDUCTOR 25 ND(E16)16A5
Stiahnuť ▼:
16D16SB
16D16SB
popis: FUSEDIAZEDSLOW BLOW 25 ND(E16)16
16D27Q
16D27Q
popis: FUSE 16A DII/E27 500VAC