10DEEG3B
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10DEEG3B
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
listoch: 1.10DEEG3B.pdf2.10DEEG3B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
270 pcs
  • správa
Špecifikácie 10DEEG3B
Číslo dielu 10DEEG3B Výrobca Delta Electronics
popis PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 30543 pcs Dátový hárok 1.10DEEG3B.pdf2.10DEEG3B.pdf
Napätie - UL - Napätie - IEC 115/250VAC
ukončenie Quick Connect Funkcie prepínača -
séria DE Hrúbka panelu -
Rozmery výrezu panelu Rectangular - 28.45mm x 21.60mm obal Bulk
Ostatné mená 603-1135 Počet pozícií 3
Typ montáže Panel Mount, Flange Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Držiak poistky, Zásuvka -
poistka No Typ filtra Filtered (EMI, RFI) - Commercial
Aktuálny - UL - Prúd - IEC 10A
Typ konektora Receptacle, Male Blades Štýl konektora IEC 320-C14
schválenie CSA, DEMKO, FIMKO, NEMKO, S+ MARK, SEMKO, UL, VDE
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
10DRCG5
10DRCG5
výrobcovia: Delta Electronics
popis: LINE FILTER 115/250VAC 10A CHASS
Skladom: 9955 pcs
Stiahnuť ▼: 10DRCG5.pdf
RFQ
10DB-8M(LF)
10DB-8M(LF)
výrobcovia: JST
popis: CONN IDC DB 10POS 2.5MM GRN PCB
Skladom: 119105 pcs
Stiahnuť ▼: 10DB-8M(LF).pdf
RFQ
10DKAS5
10DKAS5
výrobcovia: Delta Electronics
Stiahnuť ▼: 10DKAS5.pdf
10DB-4K(LF)
10DB-4K(LF)
výrobcovia: JST
popis: CONN IDC DB 10POS 2.5MM BLK PCB
Stiahnuť ▼: 10DB-4K(LF).pdf
10DB-6S(LF)
10DB-6S(LF)
popis: CONN IDC DB 10POS 2.5MM WHT PCB