10DCCG5C
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 10DCCG5C
Výrobca / Značka: Delta Electronics
Popis produktu LINE FILTER 115/250VAC 10A CHAS
listoch: 10DCCG5C.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
48 pcs
  • správa
Špecifikácie 10DCCG5C
Číslo dielu 10DCCG5C Výrobca Delta Electronics
popis LINE FILTER 115/250VAC 10A CHAS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4576 pcs Dátový hárok 10DCCG5C.pdf
Napätie - menovité napätie - Napätie - menovité napätie 115V, 250V
Stýl ukončenia Quick Connect séria -
Ostatné mená 1144-1058 Prevádzková teplota -25°C ~ 100°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
indukčnosť - Frekvencia - prevádzka 50/60Hz
Typ filtra Single Phase prúd 10A
konfigurácia Two Stage schválenie CSA, UR, VDE
aplikácia -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
10DB-6S(LF)
10DB-6S(LF)
výrobcovia: JST
popis: CONN IDC DB 10POS 2.5MM WHT PCB