DTS26F15-19AE
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS26F15-19AE
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
listoch: DTS26F15-19AE.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS26F15-19AE
Číslo dielu DTS26F15-19AE Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1927 pcs Dátový hárok DTS26F15-19AE.pdf
Priemer konektora zásuvky / párenia Silver Ostatné mená DDTS26F15-19AE
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 19
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS26F15-19AE
Dodávaný veľký priemer 15-19 Vložiť materiál Aluminum Alloy, Electroless Nickel
obsahuje - Vlastnosti Coupling Nut
Rozšírený popis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut popis CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Aktuálny - Max / Kontakt Threaded Materiál spojky, plátovanie 1.280" (32.51mm)