DTS26F15-19AD
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS26F15-19AD
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
listoch: DTS26F15-19AD.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS26F15-19AD
Číslo dielu DTS26F15-19AD Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1926 pcs Dátový hárok DTS26F15-19AD.pdf
Priemer konektora zásuvky / párenia Silver Ostatné mená DDTS26F15-19AD
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 19
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS26F15-19AD
Dodávaný veľký priemer 15-19 Vložiť materiál Aluminum Alloy, Electroless Nickel
obsahuje - Vlastnosti Coupling Nut
Rozšírený popis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut popis CONN HSG PLUG STRGHT 19POS PIN
Aktuálny - Max / Kontakt Threaded Materiál spojky, plátovanie 1.280" (32.51mm)
Priemer matice spojky Electroless Nickel Tvar kontaktu Plastic
Kontaktný materiál D Typ konektora Plug Housing
Materiál tela -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DTS26F15-19BB
DTS26F15-19BB
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Skladom: 3283 pcs
Stiahnuť ▼: DTS26F15-19BB.pdf
RFQ
DTS26F15-19AA
DTS26F15-19AA
popis: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE