DTS24F25-29JC
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24F25-29JC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT
listoch: DTS24F25-29JC.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS24F25-29JC
Číslo dielu DTS24F25-29JC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1183 pcs Dátový hárok DTS24F25-29JC.pdf
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS24F25-29JC
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 29
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24F25-29JC
Dodávaný veľký priemer 25-29 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold popis CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT
Aktuálne hodnotenie 13A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded
Kontaktný materiál C Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Priemer kábla 50µin (1.27µm)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DTS24F25-29JN
DTS24F25-29JN
výrobcovia: TE Connectivity Deutsch Connectors
popis: CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT