DTS24F25-29JB
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24F25-29JB
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT
listoch: DTS24F25-29JB.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS24F25-29JB
Číslo dielu DTS24F25-29JB Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1227 pcs Dátový hárok DTS24F25-29JB.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS24F25-29JB
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 29
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24F25-29JB
Dodávaný veľký priemer 25-29 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold popis CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT
Aktuálne hodnotenie 13A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded