DTS24F23-55AD
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24F23-55AD
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
listoch: DTS24F23-55AD.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS24F23-55AD
Číslo dielu DTS24F23-55AD Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1320 pcs Dátový hárok DTS24F23-55AD.pdf
Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG 20 používanie Shielded
Zadajte atribúty Environment Resistant typ For Male Pins
Stiahnutie smeru Crimp Ukončenie štítu Circular
Materiál krytu, dokončiť - Shell Finish Aluminum Alloy
séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS Stav RoHS Bulk
Priemer konektora zásuvky / párenia Silver Ostatné mená DDTS24F23-55AD
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 55
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24F23-55AD
Dodávaný veľký priemer 23-55 Vložiť materiál -
obsahuje - Vlastnosti -
Rozšírený popis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount popis CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN