DTS24F23-55AB
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24F23-55AB
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
listoch: DTS24F23-55AB.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS24F23-55AB
Číslo dielu DTS24F23-55AB Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1431 pcs Dátový hárok DTS24F23-55AB.pdf
Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG 20 používanie Shielded
Zadajte atribúty Environment Resistant typ For Male Pins
Priemer konektora zásuvky / párenia Silver Ostatné mená DDTS24F23-55AB
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 55
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24F23-55AB
Dodávaný veľký priemer 23-55 Vložiť materiál -
obsahuje - Vlastnosti -
Rozšírený popis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount popis CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
Aktuálny - Max / Kontakt Threaded Materiál spojky, plátovanie -
Priemer matice spojky Electroless Nickel Tvar kontaktu Plastic
Kontaktný materiál B Typ konektora Receptacle Housing
Materiál tela Bulkhead - Front Side Nut
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DTS24F23-55AD
DTS24F23-55AD
výrobcovia: TE Connectivity Deutsch Connectors
popis: CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN